Gülşen Twitter Kızgın Ve Hızlı Bir Şekilde Tutuklanması Söylendi The Talks Today

Immaku.com – Merhaba çocuklar, bu sefer tartışacak olan yönetici ile tekrar geri döndüler Gülşen Twitter Kızgın Ve Hızlı Bir Şekilde Tutuklanması Söylendi.

Son zamanlarda sosyal medyada, özellikle Twitter’da, sanatçılardan birinin ilginç ve viral habeleriyle söylentiler dolaşıyor.

Bu, sosyal medyada bu sıcak konuya yön veren ilgili davaları soran birçok meraklı net sakinleri ve netizens yaptı.

Sahnede LGBT bayrağını açtığı için tepki gösteren biri hakkında “İmam hatip daha önce kendisi okumuştu, sapıklık oradan geliyor” diyen G. svetlensen, Twitter’da büyük tepki çekti.

“G Alibies tutuklandı” etiketi altında paylaşım yapan bir kullanıcı, “Sorumlu tutulacaksınız, bu tür sanatçıları istemiyoruz” yorumunu yaptı.

Böylece şarkıcı G. Sventlen konserinde nisan ayında düştüğünü ve gündemde olmadığını söyledi. G. Albertus sahnede olan biri hakkında konuşmak galle söyledi.

“İmam hatip daha önce kendisi okumuştu. Bence sapıklığın Geldiği yer burası “sözleri sosyal medyayı adeta sarstı.

HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, 216 sayılı Türk Ceza Kanunu’nun söylediği sözler nedeniyle G. Svetlenky tarafından İmam hatip liseli hakkında sahnede bir bildiri yayınladı.

makalede yer alan “insanları nefret ve düşmanlığa teşvik etme veya küçümseme” suçuyla ilgili resmi olarak soruşturma başlatıldı.

Ayrıca oku: Twitter whistleblowers have relevance to Elon Musk’s pickup deal

Savcä±lıktan yapılan açıklamada, Multinorian G’ye kolluk kuvvetleri tarafından katılması TALİMATıverildiäÿi bildirildi.

“GÜLŞEN TUTUKLANSIN” ETİKETİYLE TEPKİ YAĞIYOR

Ancak G Svetlogen için bir tane olduğunu ve tüm İmam Hatip’i tek bir kişi aracılığıyla hedef aldığını söylerken, ” Göteborg ” etiketi Twitter’da ilk sırada yer aldı.

G. Svetlensen’e tepki gösteren binlerce kullanıcı, “bu hesaba katılsın”, “bu toplumun sinir uçlarını çiziyor”ve” böyle bir sanatçı istemiyoruz” yorumunda bulundu.İşte G. Albertus’a yapılan bazi yorumlar.

son Sozler

Belki de yöneticinin söyleyebileceği tek şey budur. umarım yöneticinin bilgilendirdiği şey hepimiz için yararlı olabilir. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Gallery for Gülşen Twitter Kızgın Ve Hızlı Bir Şekilde Tutuklanması SöylendiViews:
3

Read Also:   Unintentionally FUNNY act has judges in STITCHES | Unforgettable Audition